fbpx

Jak wybrać wyciskarkę do twardych owoców i warzyw?

Soki z wyciskanych warzyw i owoców to prawdziwa bomba witaminowa. Obfitują one jednak nie tylko w witaminy, lecz również w minerały, antyoksydanty, kwas foliowy, przeciwutleniacze i błonnik. Wpływają pozytywnie na kondycję skóry, włosów i paznokci, a także na ogólny stan zdrowia. Co więcej, świeżo wyciskane soki z warzyw oraz owoców poprawiają metabolizm, przyczyniają się do utraty masy ciała oraz hamują proces starzenia się komórek.

Do wyciskania soków z twardych owoców i warzyw doskonale nadają się oferowane przez nas łatwe w obsłudze, a przy tym niezwykle estetyczne i designerskie wyciskarki wolnoobrotowe. Ich działanie opiera się na powolnym wyciskaniu warzyw i owoców, co sprawia, że nie są one zmiażdżone ani napowietrzone. Dzięki temu o wiele dłużej zachowują swoją świeżość. Sprawdź, jakie urządzenia mamy w naszej ofercie.

Jaką wyciskarkę wolnoobrotową wybrać na użytek domowy?

Jeśli poszukujesz wyciskarki do twardych owoców i warzyw na domowe potrzeby, wybierz jeden z oferowanych przez nas modeli: Evo820PLus, D9900, B6000 PLUS, Motiv1.

Dostępny w naszej ofercie model wolnoobrotowej wyciskarki Kuvings Motiv1 zsynchronizowany został z aplikacją mobilną, która przeprowadza analizę podstawowych parametrów organizmu. Na podstawie takich wartości, jak: wskaźnik masy ciała, ilość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, wody oraz minerałów aplikacja dobiera przepisy na soki. Jej plusem jest również dostęp do filmików instruktażowych z ćwiczeniami oraz do przepisów na obiady i słodkie wypieki.

Decydując się z kolei na Model Evo820 Plus otrzymasz sok bez grudek i fusów w bardzo szybkim czasie. Obsługa urządzenia jest komfortowa oraz bezpieczna, dzięki dwukierunkowej rynnie zsypowej.

Jeśli natomiast nie masz czasu na obieranie czy krojenie owoców i wolisz wrzucać je w całości do wyciskarki, zdecyduj się na model D9900. Wyposażony został on w poszerzony otwór górny oraz dodatkowe sitka, dzięki czemu przygotowane w nim soki będą gęste i gładkie.

Wyciskarka B6000 posiada z kolei dodatkowe wzmocnienia, które umożliwiają przygotowanie soku z bardzo twardych owoców oraz warzyw, bez konieczności ich wcześniejszego krojenia.

Kiedy warto zdecydować się na wyciskarkę profesjonalną?

Oferowane przez nas wyciskarki profesjonalne stworzone zostały przede wszystkim z myślą o lokalach gastronomicznych. Pozwalają na szybkie i sprawne przygotowanie pysznych soków i koktajli nawet z bardzo twardych owoców lub warzyw. Urządzenia te posiadają możliwość nieprzerwanej pracy, dzięki optymalnemu chłodzeniu silnika. Duży wlot pozwala na wrzucanie całych owoców i warzyw, a wytrzymała obudowa ze stali INOX czyni nasze wolnoobrotowe, profesjonalne wyciskarki odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Co więcej, profesjonalne wyciskarki sterowane są za pomocą jednego przycisku, co czyni ich obsługę prostą i intuicyjną. Są łatwe w utrzymywaniu w czystości, ze względu na niewielką ilość pojedynczych części, a ich pionowa budowa sprawia, że nie trzeba dopychać składników przygotowywanego napoju. Trwałe i estetyczne, doskonale sprawdzą się w barach, restauracjach oraz w innych lokalach.

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty wytrzymałych i funkcjonalnych wolnoobrotowych wyciskarek marki Kuvings.

Opublikowano w Blog