fbpx

Jakie parametry są istotne przy wyborze wyciskarki?

Świeżo wyciskane soki są bogate w witaminy, minerały i antyoksydanty, dzięki czemu mają pozytywny wpływ na poprawę zdrowia, kondycji, a także wyglądu skóry, włosów i paznokci. Co więcej, ze względu na wysoką zawartość błonnika, świeżo wyciskane soki poprawiają metabolizm i pozwalają szybko zrzucić zbędne kilogramy. Nie są sztucznie dosładzane ani barwione. W końcu domowe soki wzmacniają odporność, hamują proces starzenia się komórek, oraz zapobiegają  zmarszczkom i sprawiają, że dłużej będziesz czuć się młodo oraz w pełni sił. Parametry, na które warto zwracać szczególną uwagę, wybierając wyciskarki do soków to ich:

  • materiały wykonania,
  • długość gwarancji,
  • elementy wyposażenia.

Dużo mniejsze znaczenie ma na przykład moc silnika. Wyciskarki wolnoobrotowe pracują zazwyczaj przy około 50 obrotach na minutę. Taka prędkość nie wymaga potężnego silnika, więc nie patrz na maszyny chwalące się dużą mocą.

Czym charakteryzują się wyciskarki Kuvings?

Kuvings to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania. Ślimak jest wykonany z super mocnego Ultemu, który poradzi sobie nawet z najtwardszymi składnikami. Misa jest wykonana z Tritanu, który jest kilkukrotnie bardziej wytrzymały niż typowy plastik. Wszystkie najważniejsze elementy nie posiadają szkodliwych dla zdrowia bisfenoli i są w 100% BPA Free.

Wszystkie wyciskarki Kuvings posiadają aż dziesięcioletnią gwarancję producenta na wszystkie elementy. Masz pewność, że kupując wyciskarkę tej marki dostajesz długowieczny sprzęt, który posłuży Ci przez długie lata.

Jakie modele oferuje marka Kuvings?

Domowa wyciskarka soków Motiv1 jest zsynchronizowana z aplikacją mobilną. Za jej pomocą przeprowadzisz analizę podstawowych parametrów organizmu i otrzymasz rekomendacje soków specjalnie dla Ciebie. W aplikacji znajdziesz też przepisy na obiady i desery oraz materiały video z ćwiczeniami, które możesz wykonać w domu.

Wyciskarka Evo820 PLus to najpopularniejszy i najbardziej wszechstronny model Kuvingsa. Posiada w standardzie aż trzy sita: do soków, koktajli oraz lodowych deserów. Tak bogate wyposażenie przyda się szczególnie latem, gdy owocowe sorbety lub orzeźwiające smoothie smakują jeszcze bardziej.

Kuvings D9900 to wolnoobrotowa wyciskarka specjalizująca się w sokach. Posiada w wyposażeniu jedno sito, za pomocą którego zrobisz zawsze gładkie i aksamitne napoje bez grudek i fusów. Model D9900 to najlepszy stosunek jakości do ceny dla tych, którzy nie są zainteresowani robieniem koktajli lub sorbetów i chcą się skupić na sokach.

Parametry oferowanych przez nas wyciskarek sprawiają, że są to urządzenia mocne, wytrzymałe, z trwałym silnikiem. Ilość obrotów pozwala uzyskać sok o doskonałej konsystencji, bez utraty jego właściwości zdrowotnych. Lekkie, ergonomiczne i poręczne, zajmują niewiele miejsca w kuchni, a materiały, z których zostały wykonane sprawiają, że są odporne na urazy mechaniczne i niezwykle wytrzymałe.

Opublikowano w Blog