Nie tylko soki. Co jeszcze można przygotować w wyciskarce?

Wyciskarka wolnoobrotowa to nie tylko urządzenie do robienia zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw. To także sprzęt, który pozwala na przygotowanie wielu innych dań i deserów, takich jak smoothie, lody, masła orzechowe czy hummus.

Smoothie i lody z wyciskarki – kemowe i pożywne

Smoothie można robić w blenderze lub w wyciskarce wolnoobrotowej. Wyciskarka ma tę zaletę, że zachowuje więcej witamin i enzymów z owoców i warzyw, a także daje bardziej kremową i jednolitą konsystencję smoothie. Jeśli chcesz zrobić smoothie w wyciskarce Kuvings Evo820 Plus, skorzystaj z dodatkowego sitka do koktajli/przecierowych soków. Dzięki niemu uzyskasz gęstszy i bardziej sycący napój.

Aby z kolei zrobić lody w wyciskarce, potrzebujesz tylko zamrożonych owoców i ewentualnie trochę mleka roślinnego lub jogurtu naturalnego. Wyciskarka Kuvings Evo820 Plus ma dodatkową przystawkę do deserów. Dzięki niej uzyskasz idealną konsystencję lodów bez konieczności dodawania cukru czy śmietany. Podwójny system zabezpieczający zapewnia bezpieczeństwo użytkowania urządzenia. Wyciskarka włączy się tylko, jeśli wszystkie elementy są prawidłowo złożone.

Masło orzechowe i hummus z wyciskarki – smaczne i pożywne

Wyciskarka wolnoobrotowa to łatwy i szybki sposób na przygotowanie naturalnego i zdrowego masła orzechowego. Wyciskarka zmieli orzechy na gładką pastę, do której możesz dodać trochę oleju roślinnego lub miodu, aby uzyskać pożądaną konsystencję i smak.

Jeśli chcesz zrobić masło orzechowe w wyciskarce Kuvings Evo820 Plus, skorzystaj z głównego sitka do soków. Dzięki niemu uzyskasz gładkie i jednolite masło orzechowe bez grudek. Kuvings Evo820 Plus ma wzmocnioną misę sokową, która zapewnia wydajne i szybkie wyciskanie soku. Dzięki temu nie musisz się martwić o przegrzanie urządzenia czy utratę wartości odżywczych.

A jeśli chcesz zrobić hummus w wyciskarce Kuvings, skorzystaj z głównego sitka do soków lub sitka do koktajli/przecierowych soków. Dzięki nim uzyskasz kremowy i jednolity hummus bez grudek. To prosty i tani sposób na przygotowanie aromatycznego i sycącego hummusu.

Opublikowano w Blog